Uhren

Zahl der Lose: 15

Kienzle Tam-Tam ébresztőóra, hiányos, nem működik
11144.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ezüst zsebóralánc 17,5 g / Silver pocket watch chain
11145.

Rufpreis:
4 000 HUF
11
Geneva sport mechanikus karóra 17 köves, antimagnetic, incablokos, működő állapotban
11146.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Swank mandzsettagomb pár beépített órával, működik, h: 3,5 cm
11147.

Rufpreis:
3 000 HUF
18
cca 1970 Helvetia Prestige automata karóra naptárral, működő szerkezettel későbbi szíjjal, üvegen kis repedés
11148.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Breil cronograph igényes quartz óra, bőr szíjjal / Breil Cronograph quartz watch.
11149.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Amaryllis sváci mechanikus crohograph karóra. Stopper és óra. Inkabloccos, antimagnetic. Új, akrcmentes üveggel, ecél tokkal és hátlappal, működő, jó állapotban. A számlapon kis elszineződéssel. Mp mutató nem a 0-ra ugrik. / Amaryllis chronograph in good condition.
11150.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Linus incablocos, naptáras, másodpercmutatós svájci karóra szép, működő állapotban, bőr szíjjal. Nagyon szép számlappal
11151.

Rufpreis:
8 000 HUF
Vegyes óra tétel: 14 db különféle karóra, néhány szíj és elem nélkül.
11152.

Rufpreis:
1 200 HUF
15
XIX. sz második fele:Utazóóra, ébresztő funkcióval. Működő állapotban, kissé kopott borítással. / Second half of the XIXth century. Travellers watch with alarm,
11153.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Madarászó ifjút ábrázoló antik asztali óra. Szép, hibátlan zománc számlappal, repedt üveggel. Márvány talpazaton álló spiáter szobor, az egyik díszítés mozog. Felet és egészet üt. Működőképes, jó állapotban. Kulccsal /  Vintage table clock with statue of a birdwatcher. With nice enameled dial, strikes half and whole. With winding key. One ornament is instable
11154.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
XIX. sz. közepe: Nagyméretű biedermeier zenélő asztali óra, alabástrom oszlopokkal. A zenélő szerkezet egy Schubert dallamot játszik, kb 3 percig, az ütős szerkezet negyedütős, korona járattal, működő állapotban, kulccsal. Alabástrom oszlopon kis repedés. XIXth century biedermeier table clock with music plaxing mechanics, that plays a Schubert tune. The mechanics also strikes half and quarter. With albaster columns. Works well. 38x62 cm
11155.

Rufpreis:
130 000 HUF
351,35
382,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF