60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
cca 1910 Zsolnay Orfeusz és Euridiké, formába öntött fehércserép, ökörvér mázas, jelzett (körpecsét), restaurált, formaszám: 8819, m:28 cm / Zsolnay Orpheus and Euridice. Restored.