Porzellan

Zahl der Lose: 43

Metzler & Ortloff inas fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm
11082.

Rufpreis:
1 200 HUF
11083.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
11084.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Luminarc hat személyes porcelán teáskészlet, csésze+alj, matricás, saját csomagolásában, d: 8 ill. 14 cm
11085.

Rufpreis:
2 000 HUF
4 db Rosenthal porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm
11086.

Rufpreis:
4 000 HUF
Capodimonte koldus asszony figura, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 18 cm / Capodimonte beggar figure, hand painted, signed, with minor faults
11087.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
11088.

Rufpreis:
3 000 HUF
1827 Royal Vienna (Alt Wien) dísz tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d:22 cm / Royal Vienna (Alt Wien) plate, hand-painted, worn gilding
11089.

Rufpreis:
3 000 HUF
Alka Kunst lovas tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 24×15 cm
11090.

Rufpreis:
1 000 HUF
Korona mokkás készlet, matricás, jelzett, saját dobozában.
11091.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kislány virágcsokorral, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m:14 cm
11092.

Rufpreis:
1 000 HUF
7 db porcelán kulacs, jelzettek, többek közt Hollóházi és Alföldi porcelán, az egyik sérült, m: 12 cm és 25,5 cm közötti méretben
11093.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF