Cserkészpróbák könyve II. Szerk.: Deméndy (Kleineisel) Miklós. Bp., 1941, Magyar Cserkészszövetség. Átkötött kopottas félvászon kötés, tulajdonosi névbélyegzőkkel a címlapon,