10124. 290. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 600 HUF
0 HUF
Kohári K. Jenő (?-?): Komárom, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, hátoldalon pecséttel jelzett, 16×21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván