10045. 290. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 800 HUF
0 HUF
Csanády András (1929- ): Az igazság és hamisság meséje, linó, papír, jelzett, számozott (7/30), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 36×19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván