Balla Attila (1959-): Üzenet I. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/290/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~300103/Balla-Attila-1959-Uzenet-I-Nyomat-papir-jelzett-uvegezett-keretben-98C39765-cm~II1541512
1541512
10010
290
Beschreibung: Balla Attila (1959-): Üzenet I. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 98×65 cm
: vörös_iván