12744. 290. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 200 HUF
0 HUF
1935 Uj Idők, Szerk.: Herczeg Ferenc, XLI. évf., fél évfolyam, 27-52 szám. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván