30736.
289. Gelaufene Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem (9,96g/0.925/30mm) T:PP