1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés sérült mellsz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/289/kategorien~Numismatik/Militaria~300019/1914-Ferenc-Jozsef-Bronz-Vitezsegi-Erem-Br-kituntetes-serult-mellszalaggal-Szign-Taute~II1520943
1520943
31066
289
Military
Numismatik
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés sérült mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2,2-
Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with damaged ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF,VF
NMK 137.
: bagita_péter