Bücher: Religion

Zahl der Lose: 48

15746.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Liturgia, vagy a közönséges Isteni-tiszteletnek, és az arra tartozó némelly szent rendtartásoknak és foglalatosságoknak módja és formája. Készíttetett a Tiszán-innen lévô Helv. Vallástételt követô Evangelica Magyar Ekklésiák Szuperintendentziájának számára. Sárospatak, 1814, Nádaskay András, 6+104 p. Első kiadás. Korabeli sérült gerincű kemény papírkötés, az előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, néhol foltos lapokkal, de egyébként korához képest jó állapotban.
15747.

Liturgia, vagy a' közönséges Isteni-tiszteletnek, és az arra tartozó némelly szent rendtartásoknak és foglalatosságoknak módja és formája. Készíttetett a' Tiszán-innen lévô Helv. Vallástételt követô Evangelica Magyar Ekklésiák' Szuperintendentziájának számára. Sárospatak, 1814, Nádaskay András, 6+104 p. Első kiadás. Korabeli sérült gerincű kemény papírkötés, az előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, néhol foltos lapokkal, de egyébként korához képest jó állapotban.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Theis, Martin Ludwig: Andachtsbuch für die evangelische Jugend. Kassa, [1827], Carl Werfer. Lenhardt Sámuel (1790-1840) acélmetszetével. Sérült papírkötésben, egyébként jó állapotban. /  Theis, Martin Ludwig: Andachtsbuch für die evangelische Jugend. Kaschau [Košice], [1827], Carl Werfer. With a steel engraving made by Samuel Lenhardt (1790-1840). Worn out paperback, otherwise in good condition.
15748.

Rufpreis:
5 000 HUF
Várnai Péter: Meglátogatta népét az Úr. Elmélkedések advent minden napjára. Bp., é. n., Szent Gellért Kiadó. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
15749.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dr. Tóth Tihamér összegyűjtött munkái 1-22. köt. Nem teljes sorozat. Budapest, 1935-1938, Szent István-Társulat. Kiadó aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
15750.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Budapest, 1981, Helikon Kiadó, Kner Nyomda. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés, kiadói kissé viseltes karton dobozban, a karton dobozon ragasztás nyomaival, kísérőfüzettel(,Szántó Tibor: Károlyi Gáspár Vizsolyi Bibliája. Budapest, 1981, Helikon. Kiadói papírkötés.) Facsimile kiadás. Jó állapotban!
15752.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái. 1., 4-8., 10-16. köt., összesen 13 köt. Bp., é. n., Szent István Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.
15753.

Rufpreis:
5 000 HUF
Tarczai György: Az Árpádház szentjei. Dr. Serédi Jusztinián előszavával. Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15754.

Rufpreis:
1 000 HUF
Al-Quran. Díszes, kissé kopott gerincű műbőr kötésben, díszes kezdőlapokkal, az első néhány lap kijár.
15755.

Rufpreis:
3 000 HUF
Schematismus Cleri Archi-DIoecesis Colocensis et Bacsiensis. Colocae (Kalocsa), 1875, Malatin et Helmeyer. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, de egyébként jó állapotban, latin nyelven. Benedek Elek (1800-1887) kalocsai egyházmegyei kanonok és apát ajándékozási soraival Magyar Gábor szegedi főgimnáziumi igazgatónak./ Paperbinding, with a little damage on the spine, in Latin language.
15756.

Rufpreis:
2 400 HUF
Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, de egyébként jó állapotban, festett lapélekkel.
15757.

Rufpreis:
6 000 HUF
Christliches Gesang- und Gebetbuch für evangelische Gemeinden A.B. + Gebetsanhang für Kirche und Haus. Pozsony, 1903, Sekbstverlag der Evangelisches Gemeinden A. B., 1 t.(címkép)+439+108 p. Korabeli kissé kopottas aranyozott egészbőr könyvkötői kötés, Holderer Gusztáv pozsonyi könyvkötő munkája, kissé laza fűzéssel, aranyozott lapélekkel, német nyelven. Jó állapotban./ Leather-binding, in German language.
15758.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF