Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. Fordította Dr. Cholnoky Jenőné. 139 képmelléklettel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, [1922], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 150 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Nagyon szép, hibátlan állapotban.