Dr. Szokolay Leó: Jogi alapismeretek a szociális munkában. Szendy Károly Budapest székesfőváros polgármestere előszavával. Bp., 1944, szerzői kiadás. 431 p. Korabeli, jó állapotú, aranyozott félvászonkötésben. Ritka!