1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Széchenyi Zsigmond három könyve: Denaturált Afrika. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. ElsÅ‘ kiadás! Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói szakadt papÃr védÅ‘borÃtóban. Alaszkában vadásztam. Világjárók 8. Bp., 1960, Gondolat. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés.