A hírszerzés és kémkedés története I-III. Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936] , Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az III. kötet borítója-gerince kissé kopottas. A Franklin-Társulat számlájval, 2 f. okmánybélyeggel. Jó állapotban.