15541.
289. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Bertóti István: Vadgazdálkodás és vadászat. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, sérült borítóval.