https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 109

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Miklós Pál: A sárkány szeme. Bevezetés a kínai piktúra ikonográfiájába. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15397.

Miklós Pál: A sárkány szeme. Bevezetés a kínai piktúra ikonográfiájába. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Körmöczi László: A művészi nevelés. Bp., 1942, Exodus. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal.
15398.

Körmöczi László: A művészi nevelés. Bp., 1942, Exodus. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Babucs Éva (szerk.): Antik órák. Bp., 1998, Geopen Könyvkiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrált, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
15399.

Babucs Éva (szerk.): Antik órák. Bp., 1998, Geopen Könyvkiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrált, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
16
Babucs Éva(szerk.): Óraművek; Időutazás korok, szerkezetek, stílusok és márkák világában. Bp., 1997, Geopen Könyvkiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrált, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
15400.

Babucs Éva(szerk.): Óraművek; Időutazás korok, szerkezetek, stílusok és márkák világában. Bp., 1997, Geopen Könyvkiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrált, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
14
Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. Bp., 1901, Athenaeum. Kopott vászonkötésben, lapjai kijárnak.
15401.

Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. Bp., 1901, Athenaeum. Kopott vászonkötésben, lapjai kijárnak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Lotz Károly emlékkiállításának képes tárgymutatója 1833-1933. Bp., 1933, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
15402.

Lotz Károly emlékkiállításának képes tárgymutatója 1833-1933. Bp., 1933, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
5
Dóczi Pál: A perzsaszőnyeg házi készítése. Bp., 1930, Manus Rt., 125+2 p. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, gerinccel, foltos, bejegyzésekkel.
15403.

Dóczi Pál: A perzsaszőnyeg házi készítése. Bp., 1930, Manus Rt., 125+2 p. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, gerinccel, foltos, bejegyzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Jajczayné Kanyó Erzsébet: A keleti szőnyeg. Bp., é.n. [1938], Szent István-Társulat, 100 p.+LVIII t. +1 térképmelléklettel. Kiadói szakadt papírkötésben, az elülső borítóról a papírboríték leszakadt, foltos, aláhúzásokkal.
15404.

Jajczayné Kanyó Erzsébet: A keleti szőnyeg. Bp., é.n. [1938], Szent István-Társulat, 100 p.+LVIII t. +1 térképmelléklettel. Kiadói szakadt papírkötésben, az elülső borítóról a papírboríték leszakadt, foltos, aláhúzásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Jajczay János: Karácsony a művészetben. 45 színes táblával illusztrálva. Bp., é.n., Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kissé szakadozott, javított papírborítóval, de egyébként jó állapotban.
15405.

Jajczay János: Karácsony a művészetben. 45 színes táblával illusztrálva. Bp., é.n., Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kissé szakadozott, javított papírborítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Vélics László: Vándorelőadásaim az egyházi művészetről. Bp., 1912, Szent-István-Társulat, Stephaneum Nyomda Rt., 197 p.+9 t. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé szakadozott papírborítóval, egyébként jó állapotban.
15406.

Vélics László: Vándorelőadásaim az egyházi művészetről. Bp., 1912, Szent-István-Társulat, Stephaneum Nyomda Rt., 197 p.+9 t. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé szakadozott papírborítóval, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. 6. évf. Bp., 1907, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kissé kopott vászonkötésben.
15407.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. 6. évf. Bp., 1907, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kissé kopott vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Hofer Tamás, Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 19975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.
15408.

Hofer Tamás, Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 19975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
2

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Während der Saalauktion, können Sie hier verfolgen, welche Artikel gerade versteigert werden, und hier auch die Möglichkeit haben, ein Angebot abzugeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse