Ady Endre: Az új Hellász. Bp., 1920, Amicus Kaidás. Számozott példány(... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/289/kategorien~Bucher/Bucher-Andere~59/Ady-Endre-Az-uj-Hellasz-Bp-1920-Amicus-Kaidas-Szamozott-peldany14001017-Kiadoi-papC3~II1525061
1525061
15885
289
Books: Other
Beschreibung: Ady Endre: Az új Hellász. Bp., 1920, Amicus Kaidás. Számozott példány(1400/1017)! Kiadói papírkötés, gerincnél szakadással, kissé kopottas állapotban.
: ekb