Bücher: Andere

Zahl der Lose: 458

Shakspere [Shakespeare] színművei. I.-VI. kötet, komplett! Fordítják többen. A Kisfaludy-Társaság javított kiadása. Közel 600 illustratióval. Bp., 1886-1891. Ráth Mór, Franklin-Társulat. 1. köt. Tragoediák I. 2. köt. Tragoediák II. 4. köt. Történelmi színművek II. 5. köt. Víg és regényes színjátékok I. 6. köt. Víg és regényes színjátékok II. Egységes, kiadói, festett, aranyozott, dombornyomásos egészvászon díszkötésben, körül aranyozott élmetszéssel. Apróbb kopásoktól eltekintve kiváló állapotú, gyűjtői példányok.
15867.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Russische Märchen. (Orosz mese) Nach den Einzelausgaben der Kaiserlichen Druckerei in St. Petersburg aus den Jahren 1901-1903. Szerk.: Dr. Martin Löpelmann. Illusztrálta Iwan J. Bilibin. Berlin, é.n. (1937), Deutsche Buch-Gemeinschaft. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált félbőr kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé maszatos borítóval, 19/20 oldal szakadt, ragasztott, szövegközti és egészoldalas színes illusztrációkkal./ Half-leather-binding, with slightly worn spine, 19/20 page is raunchy, with a lot of colorful illustrations, in German language.
15868.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15869.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
15870.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15871.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Kertész Ákos: Zé és más történetek. A szerző dedikációjával. Bp., 2000, Neoprológus. Papírkötésben, jó állapotban.
15872.

Rufpreis:
4 000 HUF
Faludy György: Börtönversek 1950-53 (Az ávó pincéjében és Recsken). Budapest, 1989, Magyar Világ Kiadó. Kiadói papírkötésben. Szerző által dedikált példány!
15873.

Rufpreis:
3 000 HUF
May Károly: A vad Kurdisztánon át. Regény az érettenn ifjuság számára. Átdolgozta Dr. Mikses Lajos. Bp., 1911, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kissé kopottas, kissé foltos illusztrált egészvászon kötés, javított gerinccel, a kötését megerősítették.
15874.

Rufpreis:
4 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Pipacsok a búzában. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1896, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Kifogástalan állapotban.
15875.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15876.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Mikszáth Kálmán: Nagyságos Katánghy Menyhért képviselő úr viszontagságos élete, kalandjai, szerencsétlensége, szerencséje és művei.  Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1896, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Szép állapotban.
15877.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15878.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF