1917 Az otrantói csatában megsérült SMS Novara, K.u.K. haditengerészet Helgoland-osztályú gyorscirkálója. Sérült 2. sz. ágyú a fedélzeten / K.u.K. Kriegsmarine, damaged SMS Novara after the battle of Otranto, destroyed cannon, photo