Hembach Gyula (?-?): Zsidó férfi, akvarell, papír, jelzett, 38x12 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/289/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Judaica~24/Hembach-Gyula--Zsido-ferfi-akvarell-papir-jelzett-38x12-cm~II1526407
1526407
12861
289
4800
Judaica
Rufpreis:
4 800 HUF 12,97 EUR , 14,12 USD
Beschreibung: Hembach Gyula (?-?): Zsidó férfi, akvarell, papír, jelzett, 38x12 cm
: bagita_péter