12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Henri-Charles Guérard (1846-1897):Japán kard markolat (Tsuba), és késhüvely illusztrációk (Saya,Tanto), rézkarc, papír, jelzett, 33x24 cm.