Gerzson Pál (1931-2008): Csendélet vasalóval. Olaj, farost, jelzett, 6... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/289/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Gerzson-Pal-1931-2008-Csendelet-vasaloval-Olaj-farost-jelzett-60C39780-cm~II1521587
1521587
10073
289
50000
Beschreibung: Gerzson Pál (1931-2008): Csendélet vasalóval. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
: vörös_iván