Drucksachen

Zahl der Lose: 387

1803 Halotti értesítő
13083.

1803 Halotti értesítő

Rufpreis:
1 000 HUF
9
1803 A siket-némák nevelés és tanítás által áhétatos keresztényekké és az ország hasznos tagjaivá való formálásának szükséges voltáról szóló írás, mellyet a nemes magyar nemzetnek ajánlanak a V. S. N. N. H. E. Vác, 1803, Máramarosi Gottlieb Antal. 16p.
13084.

Rufpreis:
4 000 HUF
1834 A Társalkodó c. újság 22. száma
13085.

Rufpreis:
1 000 HUF
1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti s Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
13086.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
cca 1836-1920 20 db szentkép, vegyes minőségben, néhány kisebb sérüléssel.
13087.

Rufpreis:
1 200 HUF
25
1863 A Sürgöny c. újság 110. száma
13088.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1846-1850 6 db különböző régi kotta(Téli dal, Aszódi emlék, Matyusházi emlék, Győri viszony, stb.)
13089.

Rufpreis:
6 000 HUF
1851 Szentmárton, Közhirdetmény Győr megyei községek föld- és telektulajdonosairól
13090.

Rufpreis:
4 000 HUF
1851 Tét, Hirdetmény Koroncó község új föld- és telektulajdonosairól
13091.

Rufpreis:
4 000 HUF
1851 Győr, Közhirdetmény Győr község új föld- és telektulajdonosairól
13092.

Rufpreis:
4 000 HUF
1851 Győr, Közhirdetmény Győr-Nádorváros és Szabadhegy új föld- és telektulajdonosairól
13093.

Rufpreis:
4 000 HUF
1852 Szentmárton, Hirdetmény Nagy-, Káptalan- és Kis-Nyúl község föld- és telektulajdonosairól
13094.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF