Bücher: Technik

Zahl der Lose: 42

1934 Magyar Királyi Államvasutak 136. sz. Fék-utmutatás. Bp., 1934, Pesti Lloyd-Társulat-ny., 194 p. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, sérült kötéssel, számos ábrával, és 4 táblával illusztrálva.
15610.

Rufpreis:
4 000 HUF
15611.

Rufpreis:
1 200 HUF
Buzás Gizella - B. Kiss Andrásné - Sahin-Tóth Gyula: Italismeret. A vendéglátó szakképzés számára. Papírkötésben, jó állapotban.
15612.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hochrain, Helmut: A pipások zsebkönyve. Bp., 1985, Papíripari Vállalat Házi Nyomdája. Papírkötésben, jó állapotban.
15613.

Rufpreis:
2 000 HUF
Adorján Pál: 150 rádiófelvevő kapcsolás. Bp., 1926, Athenaeum. félvászon kötés, kopottas állapotban.
15614.

Rufpreis:
1 000 HUF
15615.

Rufpreis:
6 000 HUF
A technika világa. Szerk.: Beke Manó. Bp., é.n., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kihajtható képekkel, illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, ex libris-szel. Jó állapotban.
15616.

Rufpreis:
2 000 HUF
15617.

Rufpreis:
5 000 HUF
15618.

Rufpreis:
3 000 HUF
15619.

Rufpreis:
1 400 HUF
15620.

Rufpreis:
1 400 HUF
15621.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF