15024.
288. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, kissé sérült kötéssel, számos eredeti fényképpel és rajzzal.