15120.
288. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Arthur Heye: Nyugat peremén. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas, kissé foltos aranyozott egészvászon-kötésben. Néhány ceruzás bejegyzéssel.