15005.
288. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Albert Kain (szerk.): Ungarn. Bp., 1909, Erdélyi. Német nyelven. Enyhén sérült, díszes szecessziós vászonkötésben, utólag beragasztott térképmelléklettel, jó állapotban. / In German language. With a map inserted later, in a slightly damaged, richly ornated cloth binding, otherwise in good condition.