15511.
288. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban