8 000 HUF
vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, kopottas borítóval, pár lap kijár (3-16 p.), a kötése kissé viseltes, sérült (720-721 p.), több ezer katona fotójával és életrajzával.