6 000 HUF
60 Jahre auf Habsburgs Throne. Festgabe zum 60-Jährigen Regierung-Jubileum Majestät Kaiser Franz Joseph I. von Johannes Emmer. Zweiter Band. wien, 1908, Verlagsanstalt Pallas. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, plakettel dÃszÃtve, aranyozott lapszélek, gerincnél kissé szakadt, kissé kopottas állapotban.