A Pesti Hírlap Lexikona. [Bp.], [1937], [Pesti Hírlap]. Kissé kopott v... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/288/kategorien~Bucher/Bucher-Andere~43/A-Pesti-Hirlap-Lexikona-Bp-1937-Pesti-Hirlap-Kisse-kopott-vaszonkotesben-az-eleje~II1483147
1483147
15861
288
Books: Other
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: A Pesti Hírlap Lexikona. [Bp.], [1937], [Pesti Hírlap]. Kissé kopott vászonkötésben, az elején tíz oldal hiánnyal.
: tánczos_gábor