11007.
288. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
cca 1836 Karl August Schwerdgeburth (1785-1878): Kölcsey Ferenc (1790-1836), acélmetszet, jelzett a nyomaton, paspartuban, üvegezett fa keretben, foltos, megviselt állapotban, 13x9 cm.