Magyar Cserkészvezetők Könyve. I. A cserkészet pedagógiája. Szerk.: Sík Sándor. Budapest, 1934. Magyar Cserkészszövetség. Átkötött félvászon kötésben, kopottas borítóval, Árpád cserkészcsapat bélyegzőjével.