Bartha László (1902-1998): Éjszakai fények a Nyugati pályaudvarnál. Ol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/288/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Bartha-Laszlo-1902-1998-Ejszakai-fenyek-a-Nyugati-palyaudvarnal-Olaj-farost-jelzett-ker~II1495006
1495006
10015
288
40000
Beschreibung: Bartha László (1902-1998): Éjszakai fények a Nyugati pályaudvarnál. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×44 cm
: vörös_iván