30502.
287. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
6 000 HUF
Bognár György (1944-) 1997. "István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják" aranyozott Ag emlékérem, peremén számozott (No. 0700), tanúsítvánnyal, a tulajdonos aláírásával, sérült tokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:PP fo.