Militaria

Zahl der Lose: 24

1965. Szolgálati Érdemérem 20 év után, zománcozott Br kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávval, eredeti dísztokban, adományozói okirattal T:1 NMK.: 627.
31041.

1965. "Szolgálati Érdemérem" 20 év után, zománcozott Br kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávval, eredeti dísztokban, adományozói okirattal T:1 NMK.: 627.

Rufpreis:
800 HUF
1965. BM. KARH. ORSZ. SPORTBAJNOKSÁGA (Belügyminisztériumi Karhatalom Országos Sportbajnoksága) fém díjérem eredeti tokba rögzítve (50x87,5mm) T:2
31042.

1965. "BM. KARH. ORSZ. SPORTBAJNOKSÁGA (Belügyminisztériumi Karhatalom Országos Sportbajnoksága)" fém díjérem eredeti tokba rögzítve (50x87,5mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1970-1980. 10db klf zománcozott fém jelvény a Magyar Néphadsereg fegyvernemeiről + MN zománcozott fém emlékérem, mind eredeti dísztokban T:1-
31043.

~1970-1980. 10db klf zománcozott fém jelvény a Magyar Néphadsereg fegyvernemeiről + "MN" zománcozott fém emlékérem, mind eredeti dísztokban T:1-

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1973. Páncélos és Gépjármű Szolgálat Technikai Főnökeinek Konferenciája - Budapest Br emlékplakett eredeti dísztokban (89x133mm) T:2
31044.

1973. "Páncélos és Gépjármű Szolgálat Technikai Főnökeinek Konferenciája - Budapest" Br emlékplakett eredeti dísztokban (89x133mm) T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
Ifj. Szlávics László (1959- ) ~1990-2000. Szent László / Emlékül a Magyar Honvédségtől kétoldalas Br érem, műanyag tokban (39mm) + 1995. Együttműködés a békéért - Együttműködés 95 - Újdörgöd 1995 október egyoldalas aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1 Hungary ~1990-2000. Saint Ladislaus / In memory from the Hungarian Armed Forces double sided Br medallion in plastic case (39mm) + 1995. Partnership for Peace - Cooperative Ligh 95 - October 1995 Újdörgöd one-sided gilt commemorative medallion in plastic case (42,5mm) C:UNC
31045.

Ifj. Szlávics László (1959- ) ~1990-2000. "Szent László / Emlékül a Magyar Honvédségtől" kétoldalas Br érem, műanyag tokban (39mm) + 1995. "Együttműködés a békéért - Együttműködés '95 - Újdörgöd 1995 október" egyoldalas aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1 Hungary ~1990-2000. "Saint Ladislaus / In memory from the Hungarian Armed Forces" double sided Br medallion in plastic case (39mm) + 1995. "Partnership for Peace - Cooperative Ligh '95 - October 1995 Újdörgöd" one-sided gilt commemorative medallion in plastic case (42,5mm) C:UNC

Rufpreis:
800 HUF
1992. Független Demokratikus Magyarországért emlékérem szalagsávon, miniatűrrel eredeti adományozói dísztokban, adományozói okirattal, rajta Für Lajos honvédelmi miniszter aláírása és pecsétje T:1-,2 NMK.: 781
31046.

Rufpreis:
5 000 HUF
Vegyes: Berán Lajos (1882-1943) 1943. Országos Leventeverseny Br érem (33mm) + 1942. Lövész díjérem, öntött Br, hátoldalán gravírozva I. díj - 1942. VI. 21. (51mm) + DN Küzdj és bízzál öntött Br érem, hamisítvány (fake) T:2,2- egyiken ly.
31047.

Vegyes: Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Országos Leventeverseny" Br érem (33mm) + 1942. Lövész díjérem, öntött Br, hátoldalán gravírozva "I. díj - 1942. VI. 21." (51mm) + DN "Küzdj és bízzál" öntött Br érem, hamisítvány (fake) T:2,2- egyiken ly.

Rufpreis:
1 000 HUF
4db-os jelvény és kitüntetés tétel, közte 1873. Hadiérem Br katonai érdemérem fül és mellszalag nélkül, ~1960-1970. KTP (Katonai Tízpróba) bronz fokozat T:2,2-,3
31048.

4db-os jelvény és kitüntetés tétel, közte 1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem fül és mellszalag nélkül, ~1960-1970. "KTP (Katonai Tízpróba)" bronz fokozat T:2,2-,3

Rufpreis:
1 200 HUF
Ausztria ~1900. 2db szalagsáv összevarrva, egyiken kardok Austria ~1900. 2pcs of thin ribbons sawn together, on with swords
31049.

Rufpreis:
1 000 HUF
NSZK ~1960-1970. Ejtőernyős sapkajelvény + 1989. Monte Cassino kétoldalas ezüstözött fém plakett T:2 FRG ~1960-1970. Fallschirmjäger cap badge + 1989. Monte Cassino double-sided silver plated plaque C:XF
31050.

NSZK ~1960-1970. "Ejtőernyős" sapkajelvény + 1989. "Monte Cassino" kétoldalas ezüstözött fém plakett T:2 FRG ~1960-1970. "Fallschirmjäger" cap badge + 1989. "Monte Cassino" double-sided silver plated plaque C:XF

Rufpreis:
1 600 HUF
Németország DN Bajor Veteránok Becsületkeresztje - 20 év modern, ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon + DN Polgári Védelmi Egyesület 1841. Warendorf / Egységben az erő Al érem szalagon T:1-,2 Germany ND Bavarian Veterans Honor Cross - 20 years modern, silvered, enamelled decoration with ribbon + ND Civilan Protection Organisation 1841. Warendorf / Strength in Unity Al medal with ribbon C:AU,XF
31051.

Németország DN "Bajor Veteránok Becsületkeresztje - 20 év" modern, ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon + DN "Polgári Védelmi Egyesület 1841. Warendorf / Egységben az erő" Al érem szalagon T:1-,2 Germany ND "Bavarian Veterans Honor Cross - 20 years" modern, silvered, enamelled decoration with ribbon + ND "Civilan Protection Organisation 1841. Warendorf / Strength in Unity" Al medal with ribbon C:AU,XF

Rufpreis:
1 400 HUF
Svájc 1966. Henri Guisan hadseregtábornok és felesége ezüstözött fém érem szalagon, hátoldalán HUGUENIN gyártói jelzéssel T:1-,2 Switzerland 1966. Monsieurle General et Madame Henri Guisan silver plated metal medal with ribbon, with HUGUENIN makers mark on back C:AU,XF
31052.

Svájc 1966. "Henri Guisan hadseregtábornok és felesége" ezüstözött fém érem szalagon, hátoldalán "HUGUENIN" gyártói jelzéssel T:1-,2 Switzerland 1966. "Monsieurle General et Madame Henri Guisan" silver plated metal medal with ribbon, with "HUGUENIN" makers mark on back C:AU,XF

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF