Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 93

1900. Isten Dicsőségére 1900. deczember izraelita vallási érem füllel (29mm) T:2
31053.

1900. "Isten Dicsőségére 1900. deczember" izraelita vallási érem füllel (29mm) T:2

Rufpreis:
4 000 HUF
~1900. A kalocsai Szent István Jezsuita Gimnázium emlékérme peremén jelzett Ag emlékérem fül nélkül GYMNASIUM SOCIETATIS JESU AD S. STEPHANUM - IHS - COLOCAE / UNUS ACCIPIT BRAVIUM (17,30g/35mm) T:2,2- ph., ü., fülnyom
31054.

~1900. "A kalocsai Szent István Jezsuita Gimnázium emlékérme" peremén jelzett Ag emlékérem fül nélkül "GYMNASIUM SOCIETATIS JESU AD S. STEPHANUM - IHS - COLOCAE / UNUS ACCIPIT BRAVIUM" (17,30g/35mm) T:2,2- ph., ü., fülnyom

Rufpreis:
4 000 HUF
1909. Testvériség Sport Egyesület lyukasztott fém díjérem (38mm) + 1948. Weiss Manfréd Vállalatok Testedző Köre / Olimpiai Válogató lyukasztott Br díjérem (40mm) Mindkét érem Remecz József diszkoszvetőbajnok hagyatékából való T:2
31055.

1909. "Testvériség Sport Egyesület" lyukasztott fém díjérem (38mm) + 1948. "Weiss Manfréd Vállalatok Testedző Köre / Olimpiai Válogató" lyukasztott Br díjérem (40mm) Mindkét érem Remecz József diszkoszvetőbajnok hagyatékából való T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
~1920-1940. Pécs Hungaria zománcozott jelvény a pécsi dzsámi ábrázolásával JEROUSCHEK BPEST VÁCI UTCA 39 gyártói jelzéssel T:2
31056.

~1920-1940. "Pécs Hungaria" zománcozott jelvény a pécsi dzsámi ábrázolásával "JEROUSCHEK BPEST VÁCI UTCA 39" gyártói jelzéssel T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
1930. A Magyar Athletikai Szövetség Br díjérem füllel, LUDVIG BP gyártói jelzéssel (30,5x30,5mm) T:2
31057.

1930. "A Magyar Athletikai Szövetség" Br díjérem füllel, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (30,5x30,5mm) T:2

Rufpreis:
600 HUF
1,62
1,76
~1930. Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság - Buzgalom - Barátság Br díjérem (42mm) T:2
31058.

~1930. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság - Buzgalom - Barátság" Br díjérem (42mm) T:2

Rufpreis:
600 HUF
1,62
1,76
~1930. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) Becsülettel a hazáért zománcozott fém jelvény (25,5mm) T:2 zománchiba
31059.

~1930. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) Becsülettel a hazáért" zománcozott fém jelvény (25,5mm) T:2 zománchiba

Rufpreis:
3 000 HUF
~1930-1940. Magyar címer zománcozott Br gomblyukjelvény (10,5x21mm) T:2 zománchiba
31060.

~1930-1940. "Magyar címer" zománcozott Br gomblyukjelvény (10,5x21mm) T:2 zománchiba

Rufpreis:
2 000 HUF
1931. M.A.Sz. (Magyar Atlétikai Szövetség) Ausztria-Magyarország 1931. X. 11. lyukasztott Br díjérem HUGUENIN DEP. gyártói jelzéssel (40mm) + 1943. MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás-király év - Mindent a hazáért / MÁV-MOVE IX. 8. lyukasztott fém díjérem. (40mm) Mindkét érem Remecz József diszkoszvetőbajnok hagyatékából való. T:1-,2 ph., rep.
31061.

1931. "M.A.Sz. (Magyar Atlétikai Szövetség) Ausztria-Magyarország 1931. X. 11." lyukasztott Br díjérem "HUGUENIN DEP." gyártói jelzéssel (40mm) + 1943. "MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás-király év - Mindent a hazáért / MÁV-MOVE IX. 8." lyukasztott fém díjérem. (40mm) Mindkét érem Remecz József diszkoszvetőbajnok hagyatékából való. T:1-,2 ph., rep.

Rufpreis:
2 000 HUF
1932. Los Angeles-i Olimpia / Magyar Athletikai Szövetség emlékérme Br olimpiai emlékérem Remecz József diszkoszvetőbajnok hagyatékából (49mm) T:1- kis patina
31062.

1932. "Los Angeles-i Olimpia / Magyar Athletikai Szövetség emlékérme" Br olimpiai emlékérem Remecz József diszkoszvetőbajnok hagyatékából (49mm) T:1- kis patina

Rufpreis:
8 000 HUF
1933. Magyar Athletikai Szövetség Verseny Dija - Diszkoszvetés Bajnok Br díjérem füllel, nemzetiszínű szalaggal, ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel, Remecz József diszkoszvetőbajnok hagyatékából (35mm) T:1-,2
31063.

1933. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Dija - Diszkoszvetés Bajnok" Br díjérem füllel, nemzetiszínű szalaggal, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, Remecz József diszkoszvetőbajnok hagyatékából (35mm) T:1-,2

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1938. Schmidt Serleg / Dreher Haggenmacher Sportkör Br díjérem (30mm) T:1-,2 kis patina
31064.

1938. "Schmidt Serleg / Dreher Haggenmacher Sportkör" Br díjérem (30mm) T:1-,2 kis patina

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF