Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.
Budapest, 1942, Richte... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/287/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~100038/Richter-Gedeon-Vegyeszeti-Gyar-Rt-1901-1941---Budapest-1942-Richter-Gedeon-Vegyeszeti-Gyar-R~II1406416
1406416
15621
287
Books: Technics
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.
Budapest, 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Psner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. Kiadói picit kopott, foltos aranyozott egészvászon kötés.
: ttg