15174.
287. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Pfannl, Heinrich: Was bist du mir, Berg? Schiften und Reden. Bécs, 1929, Österreichischer Alpenklub. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.