Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, é.n., Dante. Ötödik kiadás. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés.