3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Adjutorium nostrum nomine domini seu selecta pietatis exercitia. Sub tuum praesidium confugimus. Tirnaviae, 1881, Literis sigismundi Winter. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél szakadással, kopással.