Houben: Az Északi Sark felfedezése. ford.: Juhász Vilmos.. Bp., é.n.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/287/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~100028/Houben-Az-Eszaki-Sark-felfedezese-ford-Juhasz-Vilmos-Bp-en-Athenaeum-Kiadoi-kopotta~II1291158
1291158
15122
287
100
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Houben: Az Északi Sark felfedezése. ford.: Juhász Vilmos.. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas, foltos egészvászon-kötésben.
: sass_melinda