15500.
287. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 táblázattal. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kissé ázott fedőborítóval