Fürdősök kézikönyve. Szerk.: Dr. Kunszt János. Bp, 1957, Medicina. Kia... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/287/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~100036/Furdosok-kezikonyve-Szerk-Dr-Kunszt-Janos-Bp-1957-Medicina-Kiadoi-felvaszon-kotes~II1472320
1472320
15482
287
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Fürdősök kézikönyve. Szerk.: Dr. Kunszt János. Bp, 1957, Medicina. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, néhol ceruzás bejegyzéssel, fekete-fehér illusztrációkkal.
: ttg