15484.
287. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Dr. Völgyesi Ferenc: Ember- és állat-hypnosis. (Tekintettel az agy phylo- és ontogenesisére.) Lélek és természettudomány XIX-XX. sz. Bp., 1938, Novák Rudolf és Társa Tudományos Könyvkiadóvállalat és Orvosi Szakkönyvkereskedés. Kiadói papírkötésben, kicsit sérült fűzéssel. (1-48 p.)