15549.
287. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Burger Károly: Szülészeti Műtéttan. Bp. 1944, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. II., teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.