A szekszuális élet enciklopédiája. Szerk.: Norman Hair. Átdolgozta: Dr. Décsi Imre. Bp., é.n., Újságüzem. Aranyozott félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.