Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 59

Pastorale. Reich Károly rajzai. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. A szerző által dedikált példány! Minikönyv, 24. számú sorszámozott példány, készült 1000 példányban. Kopottas műbőr kötésben
15726.

Rufpreis:
3 000 HUF
Petra József: Zemplénagárdtól Domaházáig. 1944-1984. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, hollóházi porcelán plakettel. Számozott (500/307.) példány, fekete számozással. Könyvárusi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15727.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kovács Mihály: Tokaj. Andruskó Károly fametszeteivel és Vitkó László fotóival. Miskolc, 1975, MSZMP Borsod Abaúj Zemplén megyei Bizottsága. Kiadói műbőr kötés, ex mini libris-szel. Számozott (400/126.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15728.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ózd és környéke. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1983, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőrkötés, plakettel. Számozott (500/251.) példányban, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15729.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dénes György: Bódvaszilas. Miskolc, 1978, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói egészvászon kötés. Számozott (800/329.) példány. Jó állapotban.
15730.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Andrássy Antal: Zsidósors Somogyban 1944. Kaposvár, é.n., Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 200 példányban, számozatlan példány. Jó állapotban.
15731.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Csorba Csaba, Seresné dr. Szegőfi Anna, Tóth Péter: Tiszakeszi. Miskolc, 1983, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 800 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15732.

Rufpreis:
1 000 HUF
Répási Imre: Putnok. Miskolc, 1983, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került. Számozott (400/376.) példány, fekete számozással. Jó állapotban.
15733.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Kamody Miklós: Esze Tamás és ezrede. Miskolc, 1983, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott példány (600/549.). Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15734.

Rufpreis:
1 000 HUF
J. Chr. Lehmann: A bányafúróról. Beschreibung des Bergbohers Leipzig 1750. Miskolc, 1989, Péch Antal Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 600 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. A hasonmáskiadás és a fordítás az 1750-ben megjelent 2. kiadás alapján készült.
15735.

J. Chr. Lehmann: A bányafúróról. Beschreibung des Bergbohers Leipzig 1750. Miskolc, 1989, "Péch Antal" Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 600 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. A hasonmáskiadás és a fordítás az 1750-ben megjelent 2. kiadás alapján készült.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes minikönyv tétel, 3 db:  A magyar posta és az upu. Budapest, 1979, Magyar Posta. Kiadói egészvászon kötés, illusztrációkkal, magyar, francia, orosz, angol, és spanyol nyelven. Jó állapotban. Surányi László: A Magyar Tanácsköztársaság bélyegei 1919. Budapest, 1979, Magyar Posta. Kiadói egészvászon. Számozott (250/92.) példány, piros számozással. Jó állapotban. Pro Philatelia. Az ötvenedik magyar bélyegnap alkalmából. Bp., 1977, Magyar Posta. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban.
15736.

Rufpreis:
1 000 HUF
Többcélú sportcsarnok Encsen. Miskolc, 1983, Miniatűr Könygyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, fa plakettel. Számozott (500/287.) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15737.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF