Soós Sándor Imre: A kollektív szerződések a gyakorlatban. Bp., 1948, J... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/287/kategorien~Bucher/Bucher-Jura~100030/Soos-Sandor-Imre-A-kollektiv-szerzodesek-a-gyakorlatban-Bp-1948-Jakab-Balint-Konyvkeresk~II1501933
1501933
15215
287
Books: Law
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Soós Sándor Imre: A kollektív szerződések a gyakorlatban. Bp., 1948, Jakab Bálint Könyvkereskedése. Kicsit kopott félvászon kötésben.
: vörös_iván